PROJEKTVEZETŐ (NAPELEMES TERÜLET)

Feladatok / Responsibilities

  • Különböző helyszíneken lévő projektek kivitelezési tevékenységének összefogása, megtervezése és felügyelete,
  • Építésvezetők, dolgozók és alvállalkozók koordinálása és szakmai támogatása a futó projekteken,
  • Költségcsökkentési stratégiák kidolgozása és végrehajtása,
  • Projektek ütemterveinek kialakítása és mérföldköveinek meghatározása,
  • Megrendelői auditokon való részvétel.

Elvárások / Requirements

  • Napelemes projektek kivitelezésében szerzett releváns szakmai tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás, szóban és írásban is,
  • Felsőfokú végzettség (előny: villamosmérnök, építőmérnök, építészmérnök végzettség).

Amit partnerünk kínál / What our partner offers

  • Kiemelt pozíció, ezzel arányosan piaci átlag feletti bérezés,
  • Rendszeres külföldi utazási lehetőség (átlagosan havi 1 alkalmammal),
  • Aktív nyelvhasználati lehetőség,
  • Hosszútávú karrierlehetőség egy nagy ütemben fejlődő, nemzetközi vállalatnál.

Scroll to Top