PÉNZÜGYI IGAZGATÓ

Feladatok / Responsibilities

  • Önállóan felépíteni a vállalat magyarországi pénzügyi stratégiáját és folyamatait,
  • Kontrolling, adózási, és compliance feladatok teljeskörű ellátása,
  • Éves költségvetés és előrejelzések elkészítése,
  • Segíteni az Ügyvezetőnek felépíteni a csapatot, majd felügyelni a HR pénzügyi oldalát,
  • Kimutatásokat készíteni, elemezni, riportálni a külföldi vezetőségnek,
  • Segíteni a külföldi vezetőséget a vállalati döntéshozatalokban,
  • Kapcsolatot tartani a hivatalos szervekkel, bankokkal, külsős könyvelőcéggel, stb.

Elvárások / Requirements

  • Erős pénzügyi háttér,
  • Nagyon jó angol nyelvtudás,
  • Fiatalos, lendületes személyiség,
  • Hands-on attitűd, ne félj az operatív feladatoktól.

Amit partnerünk kínál / What our partner offers

  • Teljes rugalmasság (nincs bejárási policy),
  • Autonómia a folyamatok kialakítása kapcsán,
  • Nemzetközi környezetben való munkavégzés,
  • Modern iroda a belvárosban,
  • Magán egészségbiztosítás,
  • Átlagon felüli fizetés,
  • Egyéb juttatások kidolgozás alatt.

Csatlakozz világhírű partnerünk új, magyarországi leányvállalatához, és segítsd formálni annak folyamatait és rendszereit a nulláról!

Scroll to Top